КАТ ОД КУЌА СО 3 СПАЛНИ, СУТЕРЕН СО 1 СПАЛНА, ГАРАЖА И ДВОР

Реф : К1912

Адреса :

НЕДОПИРЛИВИ

Слободно од датум : 12 August 2019

Финансиски информации :

Цена 75 555 €

Детали :

Состојба на недвижноста na staro
Простор (ефективен) 150 m²
Land space 160 m²
Ориентација Север Југ
Број на катови 1
К1912,НЕДОПИРЛИВИ,
СУТЕРЕН 59 М2 (СТАН ОД 45М2 + ГАРАЖА ОД 14М2) +
КАТ ОД 90 М2 СО 3 СПАЛНИ СОБИ И ТЕРАСИ ОД 20 М2,СО ПОСЕБЕН ВЛЕЗ ,
СО 3 АБ ПЛОЧИ И МОЖНОСТ ЗА ПОТКРОВЈЕ ОД 45М2, СО ПАРНО ГРЕЕЊЕ ДВОРНО МЕСТО ОД 160М2
 
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Повеќе инфо? Оставете порака

врати се на листата