СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР

Реф : 3-947

Адреса :

ЦЕНТАР

Слободно од датум : 25 July 2019

Финансиски информации :

Цена 62 000 €

Детали :

Простор (ефективен) 67 m²
Број на спални 2
Ориентација Северозапад
Број на купатила 1
Број на тоалети 1

3-947, ЦЕНТАР, ВТОР КАТ, 67М2 + 2 БАЛКОНИ ОД 6М2 И ПОДРУМ ОД 5 М2, ДНЕВНА СОБА, ТРПЕЗАРИЈА И КУЈНА, 2 СПАЛНИ СОБИ, РЕНОВИРАНО КУПАТИЛО И ПОСЕБНО ВЦ, 


ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA

Повеќе инфо? Оставете порака

врати се на листата