КУЌА, ВЕРТИКАЛНА ПОДЕЛБА СО ГОЛЕМ ДВОР

Реф : К2095

Адреса :

БУКОВСКИ ЛИВАДИ
Битола

Слободно од датум : 20 June 2019

Финансиски информации :

Цена 52 000 €

Детали :

Состојба на недвижноста na staro
Простор (ефективен) 140 m²
Land space 223 m²
Број на спални 3
Ориентација Југозапад
Број на катови 3
Број на купатила 2
Број на тоалети 2
К2095, СЕ ПРОДАВА ИЛИ МЕНУВА ЗА СТАН СО ВАША ДОПЛАТА, ВО  БУКОВСКИ ЛИВАДИ, ПЛАНСКА КУЌА, ВЕРТИКАЛНА ПОДЕЛБА, СО ПАРНО ГРЕЕЊЕ,
СУТЕРЕН КАКО ЕДНОСОБЕН СТАН = 39 М2, 
ПРИЗЕМЈЕ ДНЕВНА ТРПЕЗАРИЈА КУЈНА =48М2
И КАТ СО 3 СПАЛНИ И КУПАТИЛО = 52 М2
И ГОЛЕМ УРЕДЕН ДВОР ОД 223 М2
 
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Повеќе инфо? Оставете порака

врати се на листата